WowBox

Часті запитання

На головну

Про WOWBOX

WowBox – це передплата а на крутий комплект для читання та гри із доповненою реальністю (AR). Кожен місяць у WowBox: книга, браслет з wow-піном (браслет приходить раз на три місяці, wow-пін кожен місяць), велика розмальовка, набір наклейок, ігровий елемент, інструкція.
Замовляй WowBox тут та забирай у найближчому відділенні «Нова Пошта».
Всі складові WowBox, від казки до розмальовки та браслету з wow-піном, підібрані для дітей віком від трьох років.
Ми продумали наповнення WowBox відповідно до концепту “Читай та Грайся!” і відповідаємо за його якість. Змінити вміст не можна, але поділіться з нами своїми думками - ми розглянемо всі пропозиції при роботі над наступною серією передплати.
Завантаж на свій гаджет безкоштовний додаток WOWBOX та відкрий його
Обери книгу з серії, яку ти зараз читаєш
Наведи камеру на кожну сторінку книги з міткою, wow-пін або розмальовку - дивись на пригоди героїв казки та грайся з ними
Ти можеш зробити фото або зняти відео з казковими героями та поділитися ними
У кожному випуску WOWBOX є інструкція, як почати знайомство з боксом та опис його складових
Книга
 1. У кожній книзі «оживає» обкладинка та 5 ілюстрацій, позначених
 2. Перелік сторінок із «живими» ілюстраціями шукай у змісті книги
 3. Відкрий додаток WowBox AR
 4. Обери необхідну книгу з серії
 5. Наведи камеру на сторінку книги з міткою
 6. Wow-анімації в доповненій реальності (AR) інтерактивні: стеж уважно за підказками та грайся з героями.
Wow-пін для браслету
 1. Відкрий додаток WowBox AR
 2. Обери книгу, герой якої зображений на wow-піні
 3. Наведи камеру на wow-пін
 4. Обери одного з героїв історії та змінюй його емоції відповідно до свого настрою
 5. Носи wow-пін на своєму браслеті, кроксах, чи портфелі. Тепер улюблені герої казки завжди з тобою, готові до пригод та спілкування!
 6. Збирай всі 12 wow-пінів у неперевершену казкову колекцію із кожного нового випуску WOWBOX щомісяця
Розмальовка
 1. Розмалюй сюжет та героя на свій смак
 2. Відкрий додаток WowBox AR
 3. Обери книгу, з якої сюжет розмальовки
 4. Наведи камеру на розмальовку
 5. Герой «оживає» в доповненій реальності (AR) саме таким, як його розмалювали!
Маски
 1. Обережно виріж по контуру маски та кріплення або ледь натиснувши на пунктирний контур акуратно витисни маски та кріплення
 2. Скористайся клеєм або двостороннім скотчем, щоб приєднати кріплення до маски
 3. Коли кріплення буде готове, одягай маски та починай гру!
Наклейки
З ними завжди весело і творчо. Чекай новий набір наклейок щомісяця
Аудіокнига
 1. Відкрий додаток WowBox AR
 2. Обери книгу, яку бажаєш послухати
 3. Натисни «Аудіокнига» в меню та слухай казку на одній із доступних у додатку мов

Як подарувати WOWBOX?

Так. Оформлюй передплату для себе або у подарунок.
 1. Під час замовлення в особистому кабінеті постав відмітку «хочу подарувати».
 2. Внеси контактні дані дорослих родичів дитини, якій хочеш подарувати WOWBOX. Вони будуть потрібні, щоб майбутні власники подарунку могли у подальшому обрати відділення «Нова Пошта», на яке вони бажають отримувати WOWBOX. Детальнішу інформацію шукай у розділі «5. Обов’язково».
 3. Оплати передплату онлайн на сайті або у відділенні «Нова Пошта»:
  1. при оплаті онлайн на пошту із особистих даних прийде електронна версія сертифікату;
  2. при оплаті у відділенні – забирай сертифікат у відділенні «Нова Пошта», яке вказав при реєстрації (перевір в особистому кабінеті) та оплачуй за передплату на місці.
 4. Роздрукуй онлайн версію або розпакуй конверт від «Нова Пошта» у відділенні, підпиши та даруй справжній вирій WOW-емоцій.
 5. ОБОВ’ЯЗКОВО: повідом дорослим родичам дитини, яких вказав в особистому кабінеті на сайті wow-box.com.ua, які контактні дані вказав при оформлені подарунку. Вони мають:
  1. зайти на сайт wow-box.com.ua;
  2. зареєструватись під цими контактними даними;
  3. вказати, на яке відділення «Нова Пошта» бажають отримувати WOWBOX (в залежності від того, на скільки місяців замовлена передплата).
З цього моменту - це їх особистий кабінет. Де вони будуть керувати своїм WOWBOX, передплачувати наступні випуски для себе або робити подарунки іншим дітям.
В період з 15.10.18 по 01.12.18 ми доставимо подарунковий сертифікат, який оживає через додаток WowBox AR. В сертифікаті можна вказати ім'я дитини, щоб персоналізувати подарунок. Доставка першого WowBox «Лускунчик та Мишачий король» відбудеться у грудні 2018 року.
Особистий кабінет залишається за тобою з тими ж контактними даними. В історії доставок буде відображатись лише сертифікат чи перший WowBox який отримав та подарував.

Продовжуй замовляти інші передплати WowBox на подарунок чи для себе.

Замовлення,
оплата і доставка

WowBox доставляють у відділення «Нова Пошта», яке вказане в замовленні в особистому кабінеті. Доставка до відділення входить у вартість підписки. Якщо виникне потреба змінити номер відділення, дані корегуються в особистому кабінеті. Зверни увагу, якщо статус твого WowBox в особистому кабінеті вже позначено як “відправлено”, зміна адреси рахується як переадресація по стандартним тарифам «Нова Пошта».

Керуй WowBox в статусі “відправлено”, як звичайною посилкою: оформлюй переадресацію в мобільному додатку «Нова Пошта» чи на сайті «Нова Пошта», замовляй доставку кур’єром на адресу. Послуги оплачується додатково згідно тарифів «Нова Пошта»: https://novaposhta.ua/basic_tariffs
В ціну WowBox входить вартість доставки до відділення «Нова Пошта», яке вказано в особистому кабінеті на лендінгу.

Якщо виникне потреба змінити номер відділення, данні корегуються в цьому ж особистому кабінеті. Зверни увагу, якщо статус доставки окремого WowBox поточного місяця вже позначено як “відправлено”, зміна адреси рахується як переадресація по стандартним тарифам «Нова Пошта» та оплачується додатково при отриманні.

Керуй WowBox в статусі “відправлено”, як звичайною посилкою: оформлюй переадресацію в мобільному додатку «Нова Пошта» чи на сайті «Нова Пошта», замовляй доставку кур’єром на адресу. Послуги оплачується додатково згідно тарифів «Нова Пошта»: https://novaposhta.ua/basic_tariffs
Можна подарувати передплату, робити переадресацію доставки на інше відділення «Нова Пошта» чи замовляти адресну доставку.
Безкоштовна переадресація доставки WowBox на інше відділення «Нова Пошта» доступна, коли Бокс знаходиться в статусі «оформлено» чи «готується». Статуси видно в особистому кабінеті на лендінгу.

Коли бокс в статусі «відправлено» зміна адреси рахується як переадресація по стандартним тарифам «Нова Пошта» та оплачується додатково при отриманні.

Керуй WowBox в статусі “відправлено”, як звичайною посилкою: оформлюй переадресацію в мобільному додатку «Нова Пошта» чи на сайті «Нова Пошта», замовляй доставку кур’єром на адресу. Послуги оплачується додатково згідно тарифів «Нова Пошта»: https://novaposhta.ua/basic_tariffs
Як тільки «Нова Пошта» розпочне доставку твого WowBox на вказане в особистому кабінеті відділення, прийде повідомлення у мобільному додатку «Нова Пошта», смс чи Вайбер повідомлення від «Нова Пошта». Коли WowBox приїде у відділення, поступить ще одне повідомлення, що він чекає на тебе. Все відбувається, як із звичайною посилкою «Нова Пошта».

Відслідковуй Facebook (вистав пріоритет в показі, щоб не пропустити пости), читай новини на сайті Нова Пошта, та звертай увагу на повідомлення в особистому кабінеті тут на лендінгу. Не забувай кожен раз при публікаціях в соціальних мережах ставити хештег #WowBox, ми тебе знайдемо!
Читай всі умови та відповіді на часті запитання тут на лендінгу, заповни звернення у формі зворотнього зв’язку або телефонуйте у колл-центр «Нова Пошта» за телефоном 0-800-500-609. Обов'зково одразу скажи, що телефонуєш з приводу WowBox.